موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP

موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 472
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:
هلدینگ  VIPGROUP  متشکل از ۹ موسسه حقوقی و شرکت می باشد که در کشور های ایران ،اسپانیا ، یونان و فرانسه به صورت رسمی در ادارات ثبت شرکت ها و اداره مهاجرت به ثبت رسیده است و دارای مجوز های مربوطه می باشد و نیز دارای مالکیت دفاتر مستقل در کشور های مذکور می باشد.همچنین دارای قراردادهای goint  venture با موسسات حقوقی رسمی در کشور های ترکیه و امارات جهت قبول دعاوی حقوقی موکلین vipgroup می اشد.
پس از راه اندازی هسته اصلی هلدینگ در سال ۱۳۸۹،vip group  در طی این سال ها ،با توجه به نیاز موکلین خود ،دو شعبه دیگر در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ در شهر تهران تاسیس نمود و با استفاده از CRM SERVICE  و VOIP و اتوماسیون اداری و استخدام بیش از ۱۲۰ نفر پرسنل ،تلاش در جهت رضایتمندی مشتریان و موکلین طرف قرارداد را در VIP GROUP  نهادینه کرد.
پایه های منشور اخلاقی هلدینگ VIP GROUP ، بر اساس تعهد ،اخلاق مداری ،مشتری مداری و صحت و صداقت در انجام کار بنا نهاده شده و تمام تلاش پرسنل و وکلا خود را در جهت حفظ این ارزش ها گردانیده است.
VIP GROUP با توجه به سیاست کاری و چشم انداز خود و جهت ارائه خدمات VIP  به موکلین محترم تنها پرونده هایی را می پذیرد که از صحت مدارک و دارا بودن شرایط اجرا و موضوع قرارداد اطمینان حاصل نمایند.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : دفتر مرکزی : زعفرانیه ، خیابان مقدس اردبیلی، بین پسیان و کیهان، پلاک ۴۸، طبقه سوم جنوبی
  • شماره تلفن شماره تلفن : ۰۲۱-۲۸۱۱۱۶۶۶
کشور : ایران
شهر : تهران

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *