هلدینگ بین‌المللی رهپویان

هلدینگ بین‌المللی رهپویان

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 479
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:
هلدینگ بین‌المللی رهپویان به عنوان شرکت تخصصی و مادر مجموعه‌ای از شرکت‌های بین‌المللی حقوقی و مهاجرتیِ زیرمجموعه، موسسه‌ای بین‌المللی تحت مدیریت آقای دکتر غلامرضا سلطانفر، وکیل پایه یک و باسابقه دادگستری و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز است. این هلدینگ بین‌المللی ابتدا به عنوان یک شرکت حقوقی-مهاجرتی در ایران به ثبت رسید و ظرف چند سال، موفق شد حوزه‌ی فعالیت‌های خود را گسترش دهد و برای پیشبرد تخصصی‌تر رسالت خود، شرکت‌ها و موسسات دیگری را به عنوان شرکت‌های تابعه، به ثبت برساند.
شرکت‌ها و موسسات زیرمجوعه
موسسه حقوقی-مهاجرتی رهپویان مهاجر (با شماره ثبت 45574 در اداره ثبت شرکت‌ها و شماره 9801 نزد کانون وکلای دادگستری فارس)
شرکت بین‌المللی Easy Entry (با نام کامل Easy Entry International Company, LLC با شماره ثبت C.R.1398669 در اداره ثبت‌ شرکت‌های کشور عمان)
شرکت مهاجرتی ورود آسان (با شماره ثبت 593475 در اداره ثبت شرکت‌های ایران)
هلدینگ بین‌المللی رهپویان با برخورداری از یک تیم حقوقی و اداری منسجم در دفتر مرکزی ایران، و با بهره‌مندی از وکلا و مشاوران مجرب مهاجرتی در موسسات زیرمجموعه‌ی خود، دارای دفاتر فعالی در شهرهای تهران، مشهد و کرج است و موسسات زیرمجموعه‌ای این هلدینگ بین‌المللی، هر یک به طور تخصصی در حوزه‌های خاصی از امور مهاجرتی فعالیت دارند و به فراخور نیاز به فعالیت حضوری، در شهرها و کشورهای مختلف خدمات تخصصی مورد نیاز متقاضیان ایرانی را ارائه می‌نمایند.
هلدینگ بین‌المللی رهپویان رویکردی نوین در پرونده‌های مهاجرتی اتخاذ کرده، نگرشی مشتری‌مدارانه و توأم با صداقت را در پیش گرفته، و با تسلط کامل به آخرین و جدیدترین قوانین و تشریفاتِ اداریِ و شیوه‌های مهاجرتی، تلاش دارد بهترین روش مهاجرت را با عنایت به شرایط هر یک از موکلانش پیشنهاد و دنبال نماید. هلدینگ رهپویان از اولین مرحله تا اتمام فرایند مهاجرت، و حتی تا پس از صدور کارت اقامت، همراه تمام موکلان خود خواهد بود.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : شیراز – معالی‌آباد – ابتدای خیابان بهاران – مجتمع اداری آرین – طبقه سوم – واحد 4
  • شماره تلفن شماره تلفن : 071-36383392 071-36383246
کشور : ایران
شهر : شیراز

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *