سازمان مهاجرتی منصوری

سازمان مهاجرتی منصوری

خدمات مهاجرت

معرفی

نام مدیرعامل: هادی منصوری
رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 157

سازمان مهاجرتی منصوری یکی از معتبرترین و مشهور ترین سازمانهای ارائه کننده خدمات مهاجرتی کانادا است. این سازمان که در قلب تجاری شهر ونکوور قرار دارد خدمات متنوع مربوط به مهاجرت و شهروندی کانادا را ارائه می نماید و در حوزه های مختلف مهاجرتی فعال است. این سازمان با توانایی و اعتماد به نفس کامل نسبت به دانش و تخصص خود، پیچیده ترین پرونده های مهاجرتی را نزد اداره مهاجرت کانادا و نیز دادگاه های بدوی مهاجرتی و دادگاه های استیناف مهاجرتی  و همچنین اداره مرزبانی کانادا نمایندگی می کند. خدمات این سازمان در برگیرنده درخواست های تجدیدنظر در پرونده های مهاجرتی، اعتراض به دستور بازداشت مهاجرتی، برنامه های سرمایه گذاری و کلاس تجاری، برنامه های نامزدی استانی، ویزاهای اقامت موقت و اقامت دائم و سایر موضوعات می باشد.

سازمان مهاجرتی منصوری پروانه فعالیت پی 1 از کانون وکلای استان انتاریو با شماره پروانه پی11325 دارد.

همچنین مجوز گواهی امضا و اسناد مهاجرتی از استان انتاریو و نیزاستان بریتیش کلمبیا را دارد.

این سازمان عضو رسمی سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره پروانه R512494 و همچنین عضو رسمی اتحادیه حرفه ای مشاورین مهاجرتی کانادا با شماره پروانه R15031 می باشد.

علاوه بر این، سازمان مهاجرتی منصوری نماینده رسمی چندین موسسه آموزشی در سطوح مختلف از ابتدایی و دبیرستان و کالج و دانشگاه و حتی برنامه های کارشناسی ارشد می باشد.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : Toronto Office: 100 King Street West, Suite 5600, Toronto, Ontario M5X 1C9
  • شماره تلفن شماره تلفن : +1 (604) 468- 5747
کشور : کانادا
شهر : Toronto

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *