موسسه ملک پور

موسسه ملک پور

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 127
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:
موسسه ملک پور، زیر نظر آقای امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و تحت مجوز وکالت ایشان، فعالیت خود را در حوزه های مجاز حقوقی در کشور ایران شروع و با توسعه فعالیت های خود در زمینه های همکاری با دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و همچنین برخی از موسسات کاریابی، نسبت به ارائه خدمات بسیار ارزنده به هموطنان گرامی گام های موثر و مثبتی برداشت.
آقای ملک پور پس از گذراندن دوره زبان انگلیسی در لندن و اخذ پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاه ملی وین نسبت به تاسیس موسسه مشاوره ای ملک پور در کشور اتریش با شماره ثبت Fn440189m اقدام و بعنوان موسسه ای مستقل از موسسه ملک پور در ایران با دامنه فعالیت های گسترده شروع به فعالیت نمود.
موسسه ملک پور در ایران و موسسه مشاوره MIE اتریش هم اکنون بعنوان همکاران استراتژیک یکدیگر افتخار خدمت رسانی و مشاوره تخصصی به مخاطبین خود را دارند.
موسسه MIE کانادا تحت نظر آقای مهیار افضلی مشاور رسمی مهاجرت مورد تایید سازمان مهاجرتی ICCRC بعنوان یکی دیگر از همکاران رسمی موسسات ملک پور در ایران و MIE اتریش در تمام زمینه های مشاوره جهت مهاجرت و اقامت درکشور کانادا فعالیت دارد.
همچنین موسسه MIE نماینده رسمی خانم بیتاژیان مشاور رسمی مهاجرتی استرالیا نیز می باشد.
شما می توانید نام MIE کانادا را به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی دولت کانادا در وب سایت رسمی دولتی کانادا ملاحظه فرمایید و هم نام موسسه MIE را در وب سایت رسمی دولتی استرالیا به عنوان آژانس مهاجرتی و نماینده سرکار خانم بیتاژیان ببینید.
ضمنا موسسه ملک پور در ایران نیز به طور رسمی تحت جواز وکالت آقای امیر محمد ملک پور ثبت گردیده است.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : تهران
  • شماره تلفن شماره تلفن : 02149196000
کشور : ایران
شهر : تهران

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *