شرکت مهاجرتی کارِن

شرکت مهاجرتی کارِن

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 138
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:

شرکت مهاجرتی کارِن در سال 2017 در استرالیا با شماره 62957554337 ثبت شد. هدف اولیه این مجموعه، بر روی سرویسهای پس از مهاجرت استرالیا متمرکز بود. سرویسهایی همچون کاریابی، اسکان، آموزش استفاده از خدمات شهری و امکانات دولتی و بسیاری دیگر از مواردی که به شدت مورد نیاز مهاجران تازه وارد است. اعتقاد ما بر این است که مهاجرت، شروع کار است. در همین راستا، تیم کارن تاکنون توانسته است با همراهی شمار زیادی از مهاجران، شروع زندگی جدید و اسمان آنها را سرعت بخشیده، در زمان و هزینه های مربوطه صرفه جویی نماید.

از ابتدای سال 2018، سرویسهای مهاجرت به استرالیا و نیوزلند نیز به مجموعه سرویسهای این تیم اضافه شد. ناگفته پیداست که نقش مشاور و وکیل مهاجرت در پرونده های مهاجرتی حتی با کمی پیچیدگی، میتواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد. تیم وکلای ثبت شده این مجموعه، تاکنون توانسته است با ارائه مشاوره در خصوص پرونده های مهاجرتی (از جمله مهاجرت نیروی متخصص، ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی، ویزای همسر و والدین و ..) به بسیاری کمک کند تا این روند را به بهترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان طی نمایند.

تیم کارن، در سال 2018 سرویس دیگری را نیز به مجموعه خدمات خود اضافه کرد تا بتواند بار دیگر با ارائه خدمتی با کیفیت متقاضیان را در دستیابی به اهداف خود همراهی کند. پذیرش دانشجویی و سرویس ویزای تحصیلی استرالیا توانست با حمایت تیم متخصصین و مشاوران ثبت شده پذیرش، مسیر دستیابی به این هدف را برای دانشجویان کوتاه نماید.

علاوه بر استرالیا، با توجه به دریافت درخواستهای بسیار در خصوص پذیرش از دانشگاههای سایر کشورها، حوزه فعالیت این شرکت، به سرعت به سایر کشورها گسترش یافت و همچنان نیز در حال گسترش است.

تیم مهاجرتی کارِن، ارائه سرویسهای رایگان (بله رایگان!) پذیرش تحصیلی را با بالاترین کیفیت ممکن، به عنوان هدف اصلی خود در نظر گرفته است و در دستیابی به این هدف، دپارتمانی از متخصصان مجرب را گرد هم آورده است و تاکنون توانسته این سرویسها را در سریعترین زمان ممکن، و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : 385 Bourke St, Melbourne VIC 3000، استرالیا
  • شماره تلفن شماره تلفن : 021-28422947
کشور : استرالیا
شهر : Melbourne

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *