شرکت آستروپر

شرکت آستروپر

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 439
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:
وب سایت: https://astroper.ir/
شرکت آستروپر به شماره ثبت 415534  ثبت شده در شهر وین ، کشور اتریش شرکتی با مجوز های رسمی و قانونی از اتاق بازرگانی اتریش جهت انتقال دانش ، تکنولوژی و فعالیت های تجاری در شاخه های گوناگون آن می باشد. این شرکت بارها در این خصوص برای شرکتهای گوناگون در کشورهای اروپایی و ایران فعالیت کرده و در رزومه کاری خود، از نمایندگی شرکتهای اروپایی ، همکاری با  فعالان عرصه های پژوهش و اساتید، همراهی گروه های تجاری گرفته تا انجام پروژه های فنی و علمی در سطوح کاربردی و عملی تجربه های موفقی دارد.
 
1. فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری  
این بخش با در نظر گرفتن برترین فرصتهای تجاری و با توجه به سوابق گذشته در زمینه اخذ و اعطای نمایندگی شرکت های اروپایی در ایران راه اندازی گردیده است. برخی ازاین سوابق شامل داشتن نمایندگی کارخانه Marabu آلمان ، IHR آلمان، Pannon color مجارستان و charvin فرانسه بوده است. همچنین دعوت از هیئت های تجاری ، ارائه خدمات مشاوره  برای حضور در نمایشگاه های بین المللی و اعطای دفاتر تجاری در سراسر اروپا  از فعالیتهای دیگر شرکت می باشد. همجنین از آخرین فعالیت های شرکت می توان به فروش در پلاتفرم های جهانی فروش کالا مانند Amazon و Alibaba یاد کرد.
 
2. بخش خدمات نیروی انسانی  
با توجه به توانمندیهای ایران از لحاظ وجود نیروی کاری جوان و تحصیل کرده، شرکت آستروپر در طی سالهای گذشته تمام توان خود را در جهت معرفی نیروی های متخصص به شرکت های اروپایی و دعوت از نخبگان ایرانی برای حضور در پروژه های بین المللی بکار گرفته است.
 
3. خدمات طراحی و تبلیغات  
به غیر از خدمات طراحی و گرافیک، بخش مهمی از فعالیتهای این شرکت هر ساله مربوط به جمع آوری اطلاعات شرکت ها و اماکن ایرانیان در اتریش و چاپ آن در قالب مجله سالیانه ای با عنوان "اولین کتاب" می باشد. از فعالیت های دیگر این بخش می توان به طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ، خدمات بازاریابی و تبلیغات در دنیای مجازی اشاره نمود.  

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : DC Tower, 30th Floor, 1220 Vienna, Austria
  • شماره تلفن شماره تلفن : 00436764356808
کشور : استرالیا
شهر : Vermont

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *