مؤسسه ی حقوقی آلمیدا

مؤسسه ی حقوقی آلمیدا

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 250
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:
مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران در سال ۲۰۰۹ به همتِ سه وکیل کارکشته با سوابق عالی در زمینه‌های مختلف حقوقی پایه‌گذاری شد.
در حال حاضر، مؤسسه‌ی آلمیدا از یک تیم حقوقیِ متخصص در حوزه‌های مختلف، شامل حقوق مهاجرتی، حقوق تجاری و شرکتی، حقوق شغلی، حقوق ورزشی (ورزش و سرگرمی)، حقوق اداری، املاک، و حقوق خانواده، بهره می‌برد.
مؤسسه‌ی آلمیدا در پنج قاره‌ی جهان به مشتریانش خدمات ارائه می‌دهد و تمرکز اصلی آن روی بازارِ پرتغال و مدیریت فعالیت‌های خود از طریق دفاترش در لیسبون، تومر، سائوپائولو، مصر و تهران است.
در اوایل سال ۲۰۱۹ و پس از نزدیک به ۳ سال فعالیت در کشور ایران همراه با بیش از ۵۰ شریک تجاری، بر آن شدیم تا دفتر تهرانِ شرکت آلمیدا را راه‌اندازی کنیم و بی‌واسطه با ایرانیان گرامی در ارتباط باشیم. آلمیدا با سال‌ها تجربه در امور مهاجرتی و اقامتیِ اروپا آماده‌ی ارائه‌ی خدمات اخذ اقامت، افتتاح حساب بانکی، و ثبت شرکت در پرتغال به‌صورت تخصصی و کاملاً قانونی به ایرانیان عزیز است.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : تهران- خیابان شریعتی- تقاطع شهید کلاهدوز(دولت) – برج نگین قلهک – طبقه ۸ – واحد ۸۱ پارکینگ شماره 233 و 234 کد پستی: 1939616889
  • شماره تلفن شماره تلفن : 02122611317
کشور : ایران
شهر : تهران

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *